Moccamaster

Moccamaster KBG Select, Polished Silver

229,07 €
190,89 € bez DPH

Skvelá káva bez čakania? Domáci prekvapkávač Moccamaster KBG Select pripraví až 1,25 l lahodnej kávy v čase kratšom ako 6 minút.

Výkonné medené výhrevné teleso (1520 W) udržuje konštantnú teplotu vody medzi 92–96 °C po celú dobu extrakcie, čo je pre kvalitu kávy zásadné. Vďaka tomu tento kávovar na filtrovanú kávu spĺňa certifikácie medzinárodných kávových inštitúcií ECBC, SCAE, SCAA a pripravovaná káva zodpovedá štandardu Gold Cup. Hlavica s 9 otvormi navyše zaisťuje jej rovnomerné namočenie.

Model je ďalej vybavený aktívne vyhrievanou podložkou pod karafu, ktorá udržuje teplotu kávy v rozmedzí 80–85 °C. Akonáhle karafu vyberiete, praktický dripper sa automaticky uzavrie (systém Drip-Stop) - kávovar a okolitá pracovná plocha tak zostane perfektne čistá, bez nevzhľadných škvŕn od zaschnutých kvapiek.

Veľkou výhodou je aj nová funkcia SELECT, vďaka ktorej môžete prispôsobiť rýchlosť prietoku vody, a tak aj čas extrakcie kávy, požadovanému množstvu nápoja. Prepnutím tlačidla môžete jednoducho voliť medzi variantom vhodným na prípravu 10 šálok (7 - 10), kedy je prietok vody rýchlejší, alebo variantom pre 6 šálok (2 - 6), pri ktorom sa prietok horúcej vody spomalí, čo je na prípravu menšieho množstva kávy ideálne.

Obsluha prekvapkávača je veľmi jednoduchá. Stačí iba naplniť zásobník na vodu, do prepláchnutého papierového filtra nasypať mletú kávu a potom už len stlačiť hlavný vypínač.

Moccamaster KBG Select patrí medzi najlepšie domáce prekvapkávače kávy na trhu. Kvalitné materiály a precízna ručná výroba zaručujú jeho dlhú životnosť a spoľahlivý výkon.

Značka
Moccamaster
Objem
1 250 ml
Výška
33 cm
Šírka
17 cm
Hĺbka
36 cm
Farba
strieborná
čierna
Celkový príkon
1 520 W
EAN
8712072539709

Moccamaster - a special coffee moment at home

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.