Moccamaster

Moccamaster KBG Select, Stone Grey

267,96 €
223,30 € bez DPH
  • posledný kus skladom, ihneď k odberu / expedícii
  • doprava zadarmo

Moccamaster KBG Select patrí medzi najlepšie domáce prekvapkávače kávy, ktoré sú dostupné na našom trhu. Pripraví až 1,25 l vášho obľúbeného nápoja v extrémne krátkom čase – iba za 6 minút.

Vďaka silnému medenému výhrevnému telesu (1520 W) udržuje prekvapkávač stálu teplotu počas extrakcie kávy, a to medzi 92–96 °C, čo je pre prípravu kvalitnej kávy zásadné. Hlavica s 9 otvormi zaisťuje rovnomerné namočenie kávy.

Ovládanie kávovaru je jednoduché a intuitívne. Stačí iba naplniť zásobník na vodu, nasypať mletú kávu do prepláchnutého papierového filtra a stlačiť hlavný vypínač.

Veľkou výhodou je aj nová funkcia SELECT, vďaka ktorej môžete prispôsobiť rýchlosť prietoku vody, a teda aj čas extrakcie kávy, požadovanému množstvu nápoja. Prepnutím tlačidla môžete jednoducho voliť medzi variantom vhodným na prípravu 10 šálok (7 - 10), kedy je prietok vody rýchlejší, alebo variantom pre 6 šálok (2 - 6), pri ktorom sa prietok horúcej vody spomalí, čo je ideálne na prípravu menšieho množstva kávy.

Tento kávovar na prekvapkávanú kávu ďalej disponuje aktívne vyhrievanou podložkou pod karafu. V prípade, že kávu nespotrebujete ihneď, vydrží káva ohriata na príjemných 80–85 °C. Budúci majitelia určite ocenia aj praktický dripper s automatickým uzáverom, ktorý sa uzavrie, akonáhle karafu vyberiete (systém Drip-Stop). Vďaka tomu zostane vaša pracovná plocha čistá, bez nevzhľadných škvŕn od zaschnutých kvapiek.

Prekvapkávače na kávu Moccamaster sú vyrábané ručne v Holandsku. Ako jedny z mála domácich kávovarov majú certifikácia medzinárodných kávových inštitúcií SCAA, SCAE a nimi pripravovaná káva zodpovedá štandardu Gold Cup.

Značka
Moccamaster
Objem
1 250 ml
Výška
33 cm
Šírka
17 cm
Hĺbka
36 cm
Farba
šedá - tmavá
čierna
Celkový príkon
1 520 W
EAN
8712072539808

Moccamaster - a special coffee moment at home

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.