Moccamaster

Moccamaster KBGT, Off-White

240,74 €
200,62 € bez DPH
  • posledný kus skladom, ihneď k odberu / expedícii
  • doprava zadarmo

Skvelá filtrovaná káva na jedno cvaknutie – pre prekvapkávač Moccamaster KBGT od legendárnej holandskej značky Technivorm žiadny problém!

Ide o certifikovaný kávovar na prekvapkávanú kávu, ktorý ako jeden z mála na našom trhu spĺňa vysoké štandardy medzinárodných kávových inštitúcií ECBC a SCA. Káva pripravená pomocou tohto prekvapkávača zodpovedá štandardu Gold Cup.

Už žiadne čakanie! Po zapnutí prekvapkávača sa voda ohreje na požadovanú teplotu takmer okamžite. Po celý čas extrakcie má navyše konzistentnú teplotu 92–96 °C, čo je zásadné pre prípravu kvalitnej filtrovanej kávy.

S prekvapkávačom kávy Moccamaster KBGT pripravíte až 1,25 l kávy počas 6 minút. Stačí naplniť zásobník na vodu, do prepláchnutého papierového filtra nasypať čerstvo namletú kávu a stlačiť jediné tlačidlo – o všetko ostatné sa postará prekvapkávač úplne sám.

Medzi hlavné prednosti modelu patrí nerezová sprcha s deviatimi otvormi, ktorá namočí kávu rovnomerne, čo vedie ku konzistentnej extrakcii. Na začiatku sa môžete tešiť aj na efekt kvitnutia kávy – tzv. blooming. Vďaka veľkému zásobníku na vodu nehrozí, že vám voda dôjde ešte v priebehu prípravy.

Súčasťou balenia je tiež veľká a dobre izolovaná nerezová kanvica, v ktorej vám káva vydrží dlho teplá. Systém Drip-Stop automaticky uzavrie dripper a vypne zalievanie kávy vodou zakaždým, keď kanvicu vyberiete z prekvapkávača. Nemusíte čakať, kým sa kanvica úplne naplní – pripravovanú kávu môžete ochutnať okamžite.

Za úspechom značky Technivorm stojí viac ako 50 rokov skúseností. Všetky prekvapkávače na kávu sú vyrábané ručne a vynikajú spoľahlivosťou a dlhou životnosťou.

Značka
Moccamaster
Objem
1 250 ml
Výška
405 mm
Šírka
172 mm
Hĺbka
332 cm
Farba
biela
Celkový príkon
1 450 W
EAN
8712072793255

Moccamaster KBGT

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.