Naiko

Naiko Cold Brew Coffee, 60g/5l

17,46 €
14,55 € bez DPH

Ochutnajte najnovší trend medzi ľadovými kávami – cold brew coffee!

Cold brew coffee je za studena extrahovaná káva, ktorá má obvykle plnšiu, sladkastú chuť a nízku aciditu. Jej príprava je však časovo náročná - káva sa namáča vo vode aj viac ako 20 hodín. V porovnaní s kávami pripravovanými za tepla, ako je napríklad espresso či filtrovaná káva, ju tiež spotrebujete v pomere k vode oveľa väčšie množstvo.

Nemecká spoločnosť Naiko preto prichádza na trh s prvou vysoko koncentrovanou zmesou Naiko Cold Brew Coffee, ktorú jednoducho zmiešate s vodou a môžete ihneď servírovať. Jedno vrecko vystačí na 5 litrov nápoja.

Vďaka najmodernejším postupom a technológiám sa navyše nemusíte obávať ani o kvalitu nápoja. Základom Naiko Cold Brew Coffe je čerstvo upražená arabika pochádzajúca z Etiópie, ktorej zrná prešli starostlivým výberom a kontrolou. Iba tie najlepšie z nich sa potom pomaly macerujú v studenej vode. Hotový extrakt sa následne vysúša mrazom. Ide o 100 % prírodný proces, pri ktorom zrná nie sú vystavené vplyvom žiadnych chemických substancií ani iných zdraviu škodlivých látok. Výsledkom je koncentrát vysokého stupňa kvality, ktorého čerstvosť je garantovaná spoločnosťou Naiko, a to po celú dobu jeho prípravy až po finálne servírovanie nápoja.

Ľadová káva pripravená z Naiko Cold Brew Coffee má vždy konzistentnú sladkastú chuť s minimálnym množstvom acidity.

Nápoj cold brew coffee je tiež základom pre prípravu nitro coffee – kávu zamatovej textúry s nádherným lavínovým efektom, ktorý docielite pridaním plynného dusíka a stočením cez špeciálnu výčapnú trysku. Za týmto účelom vyvinula spoločnosť Naiko profesionálne výčapné a chladiace zariadenie Naiko Nitrogen Cold Brew Coffee, s ktorým vám pôjde príprava nitro coffee hravo a ľahko od ruky.

Držte krok s dobou a ponúknite svojim zákazníkom túto letnú ľadovú pecku, pre ktorú sa k vám budú radi znova a znova vracať.

Odporúčaná spotreba je do 07/2023.
(Spotreba je bez obmedzenia, ide iba o odporúčanie.)

Značka
Naiko
Druh kávy
arabika

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.