Naiko

Naiko Nitrogen Cold Brew Coffee, black

3 612 €
3 010 € bez DPH
  • posledný kus skladom, ihneď k odberu / expedícii
  • doprava zadarmo

Objavte ľadovú kávu novej generácie! Naiko Nitrogen Cold Brew Coffee je profesionálne chladiace a výčapné zariadenie dva v jednom, vďaka ktorému jednoducho udržíte krok s najnovšími trendmi v príprave a servírovaní nielen kávy, ale aj ďalších chladených nápojov.

Tento originálne spracovaný stroj bez problémov uspokojí požiadavky veľkých i malých kaviarní a reštaurácií. Pre svoje kompaktné rozmery sa skvele hodí aj na stánkový predaj.

Kombinácia výkonnej chladiacej jednotky a inovatívnych technológií, pomocou ktorých je získavané chladiace médium (dusík) priamo zo vzduchu, vám pomôže jednoducho zvládnuť aj vysoko vyťažené prevádzkové hodiny. S výčapným zariadením Naiko už nemusíte zložito manipulovať s externými tlakovými fľašami a nádobami; zásoba dusíka je totiž úplne neobmedzená! V tomto ohľade necháva Naiko všetky konkurenčné produkty ďaleko za sebou.

Vzduch z vonkajšieho prostredia prúdi cez špeciálnu membránu tvorenú dutými vláknami. Výsledkom je produkcia vysoko koncentrovaného dusíka a kyslíka. Kyslík sa následne vracia späť do okolitého prostredia.

Plynný dusík dodá káve perfektnú krémovú konzistenciu a sladkú, plnú chuť. Ľadová káva stočená za pomoci patentovanej inovatívnej výčapnej trysky získa ľúbivý lavínový efekt, pre ktorý je dobre známy napríklad pivovar Guinness.

Ešte ste o nitro coffee a cold brew coffee nepočuli? Viac sa o týchto letných ľadových peckách môžete dočítať v našom článku Cold Brew Coffee - ľadová káva novej generácie.

Je pre vás vlastná príprava cold brew coffee príliš náročná? Vyskúšajte vysoko koncentrovanú zmes Naiko Cold Brew Coffee.

S výčapným zariadením Naiko sa ale nemusíte obmedzovať iba na kávu, stáčať môžete najrôznejšie chladené nápoje, ako sú ľadové čaje, mliečne koktaily, malinovky, ale aj rôzne alkoholické nápoje.

Spoločne so zariadením dodáva výrobca 5 litrový kanister. Vďaka silnému čerpadlu ho však možno bez problémov pripojiť takmer k akejkoľvek nádobe. Dávkovanie dusíka do nápoja si jednoducho nastavíte podľa potreby. Celý stroj sa veľmi pohodlne ovláda a tiež dobre udržuje v čistote.

Ide o veľmi precízny výrobok, ktorý bol vytvorený pomocou najnovších technológií v nemeckom Mníchove, a to na základe podrobnej analýzy vývoja trendov v oblasti prípravy kávy.

Výčapné zariadenie Naiko je vyrobené iba z komponentov prvotriednej kvality a precízne prepracované do najmenších detailov tak, ako sme na to pri nemeckých výrobkoch zvyknutí. Vďaka elegantnému, minimalistickému dizajnu sa perfektne zladí s akýmkoľvek interiérom.

Značka
Naiko
Výška
340 mm
Šírka
240 mm
Hĺbka
500 mm
Hmotnosť
21 kg

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.