EP chladnička na mlieko, kompresorová, 9l

505,20 €
421 € bez DPH
  • skladom (10 a viac ks), ihneď k odberu / expedícii
  • doprava zadarmo

Elegantná mini chladnička na mlieko k automatickému kávovaru a ďalším výdajníkom kávy. Skvele sa dopĺňa aj s veľkokapacitnými automatickými kávovarmi alebo profesionálnym výčapným zariadením Naiko Nitrogen Cold Brew Coffee. Dá sa ale využiť aj ako samostatne stojaca chladnička – napríklad vedľa pákového kávovaru v kancelárii – a chladiť v nej mlieko pre ideálne šľahanie na cappuccino alebo latte.

Chladnička má na každej strane dva otvory na hadičky, kadiaľ je možné napojiť vychladené mlieko priamo na kávovar. Chladničku preto môžete umiestniť ku kávovaru zľava aj sprava, čo je veľká výhoda. Objem chladničky je 9 l. Vďaka praktickému tvaru nezaberá viac miesta, než je nutné, a zmestí sa takmer všade.

Ide o kompresorovú chladničku, ktorá udržuje teplotu na 0–4 °C. Spoľahlivo preto ochladí uložené nápoje aj v horúcom počasí. To je zásadný rozdiel oproti chladničkám bez kompresora, ktoré v lete „nestíhajú“ a iba o pár stupňov znižujú teplotu proti okolitému prostrediu.

Kompaktná chladnička s kompresorom, ktorá vám pomôže s prípravou mliečnych nápojov a dodržanie vhodných hygienických podmienok aj pri vysokých okolitých teplotách. Ideálna do kancelárií, malých kuchyniek a samoobslužných kávových kútikov.

Výška
374 mm
Šírka
220 mm
Hĺbka
450 mm
Hmotnosť
11,5 kg
Objem
9 l
Farba
čierna
Príkon
50 W
Teplota
0 - 4 °C
Chladivo
R600a

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.