Eureka

Eureka Baby, walnut

292 €
243,33 € bez DPH
  • skladom (3 ks), ihneď k odberu / expedícii
  • doprava zadarmo

Ručný mlynček Eureka Baby na prvý pohľad klame telom! Aj napriek svojim kompaktným rozmerom sa totiž môže pochváliť úplne fantastickými výsledkami mletia. Rovnako ako všetky produkty od značky Eureka sa pýši vysokou kvalitou spracovania a perfektnou funkčnosťou, tak ako sme na to u tohto talianskeho výrobcu zvyknutí.

Predstavíme vám ho pekne zostra. K najväčším prednostiam mlynčeka Eureka Baby totiž patria superostré mlecie kamene, ktoré majú priemer 48 mm – to je na ručný mlynček naozaj úctyhodná veľkosť. Jednoducho si poradí s rôznymi typmi zŕn, ktoré spoľahlivo umelú pre všetky spôsoby extrakcie - espresso, filter, moka aj french press.

Unikátnosť mlecieho ústrojenstva spočíva aj v špeciálnej povrchovej úprave Gold Energy, ktorá zvyšuje jeho odolnosť proti mechanickému opotrebovaniu. Životnosť mlecích kameňov s úpravou Gold Energy je až o 50 % dlhšia oproti klasickej oceli. Hrany mlecích kameňov zostávajú aj po niekoľkých rokoch používania perfektne ostré, kvalita a hrubosť mletia sa nemení.

Mlynček Eureka Baby má mikrometrickú reguláciu hrubosti mletia, čo vám umožní jeho presné nastavenie podľa zvolenej metódy prípravy kávy. Hrubosť sa navyše nastavuje pohodlne hornou skrutkou.

Samozrejmosťou je jednoduché ovládanie. Vďaka tzv. chytrému dávkovaniu docielite nulové straty a vaša pracovná plocha zostane krásne čistá. Spodná nádoba na kávu je navrhnutá tak, aby pasovala na oba konce mlynčeka. Môžete v nej preto pohodlne odvážiť kávové zrná a potom ju priložiť k hornej časti mlynčeka a zrná jednoducho presypať do mlecích ciest. Nádoba je tiež kompatibilná s Eureka dávkovacím téglikom, aby bola manipulácia s namletou kávou čo najjednoduchšia. Všetky časti mlynčeka sú dobre prístupné a ľahko sa čistia.

Telo mlynčeka je vyrobené z dreva orecha. Kľučka je z eloxovaného hliníka a nádoba na kávu je zo skla.

Výhody mlynčeka Eureka Baby:

  • kompaktné rozmery
  • ostré mlecie kamene s priemerom 48 mm
  • mlecie ústrojenstvo s povrchovou úpravou Gold Energy – vysoká odolnosť proti opotrebovaniu
  • mikrometrická regulácia hrubosti, nastavenie zvrchu
  • všetky spôsoby prípravy kávy: espresso, filter, moka, french press
  • inteligentné dávkovanie
  • kompatibilita s dávkovacím téglikom Eureka
Značka
Eureka
Výška
200 mm - vrátane rukoväte
Šírka
80 mm - vrátane rukoväte
Hmotnosť
760 g
Farba
drevo - orech
strieborná
transparentná
Materiál
drevo
kov
sklo
Kapacita násypky
40 g
Nastavenie hrubosti: počet krokov
119 - v rámci otočenia o 360° je k dispozícii 17 krokov
Nastavenie hrubosti: počet mikrónov na krok
47
EAN
8055162073111

Hlavné parametre produktu

Ručný mlynček

Ručný mlynček odporúčame používať pri príprave kávy alternatívnou metódou – filtrovaná káva, moka, french press, aeropress, chemex. Ručný mlynček nie je ideálny na prípravu espressa. Mletá káva musí byť natoľko jemná, že ručný mlynček bude veľmi…

Viac
Kónické mlecie kamene

Kónické kamene majú kónický tvar a vnútorný kameň je vložený do vonkajšieho. Mletie prebieha vertikálne. Vonkajší kameň je kruhovitého tvaru a jeho vnútorná časť je pokrytá ozubením. Vnútorný kameň má vonkajšie ozubenie a kónický tvar, tento…

Viac
Kovové mlecie kameny

Najrozšírenejšie mlecie kamene sú kovové (oceľové). Kovové mlecie kamene nájdete takmer na všetkých mlynčekoch na trhu. Nové kovové kamene sú v porovnaní s keramickými výrazne lacnejšie a do náročnejších prevádzok je možné voliť ich varianty s…

Viac

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Mohlo by sa vám hodiť

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.