Eureka

Eureka Baby, anodized alluminium

245 €
204,17 € bez DPH
  • skladom (4 ks), ihneď k odberu / expedícii
  • doprava zadarmo

Objavte malý veľký mlynček Eureka Baby! Ručný mlynček Eureka Baby je najmenším členom z rodiny mlynčekov Eureka, pýši sa však vysokou kvalitou spracovania a dokonalým výsledkom, rovnako ako všetky produkty od tejto renomovanej talianskej značky.

Poďme si ho predstaviť pekne zostra! Musíme totiž začať pri špeciálnych mlecích kameňoch, ktoré si zaslúžia pozornosť nielen svojou špičkovou ostrosťou, ale aj nadštandardnou veľkosťou 48 mm. Hravo si poradí s mletím pre všetky spôsoby extrakcie - od espressa cez filter až po french press.

Unikátnosť mlecieho ústrojenstva tkvie aj v špeciálnej povrchovej úprave Gold Energy, ktorá chráni mlecie kamene pred obrusovaním a predlžuje ich životnosť až o 50 % v porovnaní s klasickou oceľou. Aj po niekoľkých rokoch používania zostanú hrany mlecích kameňov perfektne ostré, kvalita mletia vysoká a vy sa budete môcť stále tešiť z dokonalého výsledku.

Mlynček Eureka Baby ponúka baristom veľmi presné a precízne nastavenie hrubosti mletia. Kávu si preto môžete pripraviť tak, ako ju máte najradšej. Hrubosť mletia sa nastavuje pomocou mikrometrickej regulácie pohodlne hornou skrutkou.

Výhodou je aj jednoduché ovládanie a čistenie. Mlynček bol navrhnutý pre tzv. inteligentné dávkovanie s nulovými stratami kávy počas prípravy. Spodnú nádobu je možné nasadiť na oba konce mlynčeka – môžete v nej preto odvážiť kávové zrná a potom ju priložiť k hornej časti mlynčeka a zrná jednoducho presypať priamo do mlecích ciest. Nádoba je tiež kompatibilná s Eureka dávkovacím téglikom, čo vám uľahčí manipuláciu s už namletou kávou.

Telo mlynčeka spoločne s kľučkou je vyrobené z eloxovaného hliníka. Nádoba na kávu je zo skla.

Značka
Eureka
Výška
200 mm - vrátane rukoväte
Šírka
80 mm - vrátane rukoväte
Hmotnosť
760 g
Farba
strieborná
transparentná
Materiál
kov
sklo
Kapacita násypky
40 g
Nastavenie hrubosti: počet krokov
119 - v rámci otočenia o 360° je k dispozícii 17 krokov
Nastavenie hrubosti: počet mikrónov na krok
47
EAN
8056600018251

Hlavné parametre produktu

Ručný mlynček

Ručný mlynček odporúčame používať pri príprave kávy alternatívnou metódou – filtrovaná káva, moka, french press, aeropress, chemex. Ručný mlynček nie je ideálny na prípravu espressa. Mletá káva musí byť natoľko jemná, že ručný mlynček bude veľmi…

Viac
Kónické mlecie kamene

Kónické kamene majú kónický tvar a vnútorný kameň je vložený do vonkajšieho. Mletie prebieha vertikálne. Vonkajší kameň je kruhovitého tvaru a jeho vnútorná časť je pokrytá ozubením. Vnútorný kameň má vonkajšie ozubenie a kónický tvar, tento…

Viac
Kovové mlecie kameny

Najrozšírenejšie mlecie kamene sú kovové (oceľové). Kovové mlecie kamene nájdete takmer na všetkých mlynčekoch na trhu. Nové kovové kamene sú v porovnaní s keramickými výrazne lacnejšie a do náročnejších prevádzok je možné voliť ich varianty s…

Viac

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Mohlo by sa vám hodiť

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.