Eureka

Eureka Baby, olive

335 €
279,17 € bez DPH
  • skladom (5 ks), ihneď k odberu / expedícii
  • doprava zadarmo

Talianskym inžinierom sa podaril ďalší úctyhodný kúsok. Vložili to najlepšie z elektrických mlynčekov Eureka – kvalitné spracovanie, najmodernejšie technológie a dokonalé mletie – do malého ručného mlynčeka. Výsledkom je špičkový ručný mlynček Eureka Baby.

A začneme hneď zostra! Medzi najväčšie prednosti tohto kompaktného ručného mlynčeka patria superostré mlecie kamene s nadštandardnou veľkosťou 48 mm, ktoré si poradia s mletím pre všetky spôsoby prípravy kávy – espresso, filter, moka aj french press .

Mlecie ústrojenstvo je vybavené špeciálnou povrchovou úpravou Gold Energy, ktorá zvyšuje odolnosť mlecích kameňov proti opotrebovaniu a obrusovaniu. Oproti klasickej oceli je životnosť mlecieho ústrojenstva v mlynčeku Eureka Baby dlhšia až o 50 %. Hrany mlecích kameňov zostávajú stále perfektne naostrené. Kvalita ani hrubosť mletia sa nemení, aj po niekoľkých rokoch sa môžete tešiť na dokonalý výsledok.

Hrubosť mletia sa u tohto mlynčeka nastavuje veľmi pohodlne pomocou hornej skrutky. Regulácia hrubosti je mikrometrická, čo baristom umožňuje veľmi presné a precízne nastavenie mlecieho ústrojenstva pre rôzne druhy prípravy kávy.

Mlynček Eureka Baby sa ľahko ovláda a čistí. Domáci baristi ocenia tzv. inteligentné dávkovanie s nulovými stratami. Spodná keramická nádoba pasuje na oba konce mlynčeka – dá sa preto naplniť kávovými zrnami, priložiť k hornej časti tela mlynčeka a zrná jednoducho presypať priamo do mlecieho ústrojenstva. Navyše je spodná nádoba kompatibilná aj s Eureka dávkovacím téglikom, čo vám uľahčí manipuláciu s už namletou kávou.

Telo mlynčeka je vyrobené z dreva olivovníka. Kľučka a nádoba na kávu sú keramické.

Výhody mlynčeka Eureka Baby:

  • kompaktné rozmery
  • ostré mlecie kamene s priemerom 48 mm
  • mlecie ústrojenstvo s povrchovou úpravou Gold Energy – vysoká odolnosť proti opotrebovaniu
  • mikrometrická regulácia hrubosti, nastavenie zvrchu
  • všetky spôsoby prípravy kávy: espresso, filter, moka, french press
  • chytré dávkovanie
  • kompatibilita s dávkovacím téglikom Eureka
Značka
Eureka
Výška
200 mm - vrátane rukoväte
Šírka
80 mm - vrátane rukoväte
Hmotnosť
760 g
Farba
drevo - oliva
strieborná
biela
Materiál
drevo - rukoväť
kov
keramika
Kapacita násypky
40 g
Nastavenie hrubosti: počet krokov
119 - v rámci otočenia o 360° je k dispozícii 17 krokov
Nastavenie hrubosti: počet mikrónov na krok
47
EAN
8055162073128

Hlavné parametre produktu

Ručný mlynček

Ručný mlynček odporúčame používať pri príprave kávy alternatívnou metódou – filtrovaná káva, moka, french press, aeropress, chemex. Ručný mlynček nie je ideálny na prípravu espressa. Mletá káva musí byť natoľko jemná, že ručný mlynček bude veľmi…

Viac
Kónické mlecie kamene

Kónické kamene majú kónický tvar a vnútorný kameň je vložený do vonkajšieho. Mletie prebieha vertikálne. Vonkajší kameň je kruhovitého tvaru a jeho vnútorná časť je pokrytá ozubením. Vnútorný kameň má vonkajšie ozubenie a kónický tvar, tento…

Viac
Kovové mlecie kameny

Najrozšírenejšie mlecie kamene sú kovové (oceľové). Kovové mlecie kamene nájdete takmer na všetkých mlynčekoch na trhu. Nové kovové kamene sú v porovnaní s keramickými výrazne lacnejšie a do náročnejších prevádzok je možné voliť ich varianty s…

Viac

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Mohlo by sa vám hodiť

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.