- stojíme za Ukrajinou!


Moccamaster

Moccamaster KBG 741 AO, strieborný

260,18 €
232,96 €
-10,5 %
194,13 € bez DPH
  • posledný kus skladom, ihneď k odberu / expedícii
  • doprava zadarmo

Skvelá káva bez čakania? Domáci prekvapkávač Moccamaster KBG 741 A0 pripraví až 1,25 l lahodnej kávy v čase kratšom ako 6 minút.

Výkonné medené výhrevné teleso (1520 W) udržuje konštantnú teplotu vody medzi 92–96 °C po celú dobu extrakcie, čo je pre kvalitu kávy zásadné. Vďaka tomu kávovar spĺňa certifikácie medzinárodných kávových inštitúcií ECBC, SCAE, SCAA a pripravovaná káva zodpovedá štandardu Gold Cup. Hlavica s 9 otvormi navyše zaisťuje jej rovnomerné namočenie.

Model je ďalej vybavený aktívne vyhrievanou podložkou pod karafu, ktorá udržuje teplotu kávy v rozmedzí 80–85 °C. Akonáhle karafu vyberiete, praktický dripper sa automaticky uzavrie - kávovar a okolitá pracovná plocha tak zostane perfektne čistá, bez nevzhľadných škvŕn od zaschnutých kvapiek.

Veľkou výhodou je aj nová funkcia SELECT, vďaka ktorej môžete prispôsobiť rýchlosť prietoku vody, a tak aj čas extrakcie kávy, požadovanému množstvu nápoja. Prepnutím tlačidla môžete jednoducho voliť medzi variantom vhodným na prípravu 10 šálok (7 - 10), kedy je prietok vody rýchlejší, alebo variantom pre 6 šálok (2 - 6), pri ktorom sa prietok horúcej vody spomalí, čo je na prípravu menšieho množstva kávy ideálne.

Obsluha kávovaru je veľmi jednoduchá. Stačí iba naplniť zásobník na vodu, do prepláchnutého papierového filtra nasypať mletú kávu a potom už len stlačiť hlavný vypínač.

Moccamaster KBG 741 patrí medzi najlepšie domáce prekvapkávače na trhu. Kvalitné materiály a precízna ručná výroba zaručujú jeho dlhú životnosť a spoľahlivý výkon.

Značka
Moccamaster
Objem
1 250 ml
Výška
33 cm
Šírka
17 cm
Hĺbka
36 cm
Farba
strieborná
Celkový príkon
1 520 W

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi
+421 277 270 700

Alebo mu napíšte

Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.