Rancilio

Rancilio Rocky Doserless

  • rozbalené
345 €
298,80 €
-10 %
249 € bez DPH
Nie je v predaji

Mlynček je nový, tovar bol iba vybalený. U nás v servise všetko preverené.

Stav tovaru: rozbalené

Záruka: 24 mesiacov


Spoľahlivý, precízne spracovaný mlynček Rancilio Rocky Doserless vyniká nielen svojou vysokou kvalitou, ale aj skvelou cenou.

Pri výrobe tohto mlynčeka zúročila talianska firma Rancilio svoje bohaté, dlhoročné skúsenosti z výroby profesionálnych kávovarov, mlynčekov a baristického vybavenia. Mlynček Rocky Doserless je napríklad vybavený rovnakým robustným motorom, akým disponuje aj profesionálny model MD40. Použitie vysoko kvalitných materiálov zaisťuje mlynčeku naozaj dlhú životnosť.

Mlynček vyniká kultivovaným chodom – hlučnosť mletia nepresahuje 70 dB. Antivibračné nohy bránia prenosu vibrácií na pracovnú plochu. Vďaka plochým 50mm mlecím kameňom bez problémov pomeliete rôzne typy kávových zŕn. Hrubosť mletia môžete navyše vďaka krokovému systému jednoducho nastaviť od veľmi jemnej až po hrubšiu, ktorá sa hodí napríklad na prípravu filtrovanej kávy alebo French Press.

Aby kávové zrná vydržali dlhšie čerstvé, je mlynček vybavený tmavou násypkou, ktorá zabraňuje prieniku slnečného i umelého svetla. Telo a zadný kryt mlynčeka sú vyrobené z nerezovej ocele. Predný kryt tvorí oceľový plech s povrchovou úpravou komaxit.

Mletú kávu zachytáva barista priamo do páky, ide teda o tzv. fresh mlynček. Na stabilizáciu páky v priebehu mletia sa v priestore pod výdajníkom kávy nachádza praktická vidlica, o ktorú je možné páku oprieť. Vidlicu je tiež možné jednoducho vybrať a využiť mlynček na mletie do vrecka alebo dózy.

Vďaka kolískovým vypínačom je zapnutie mlynčeka aj spustenie procesu mletia veľmi jednoduché a intuitívne.

SN: 65211209


Značka
Rancilio

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.