Bialetti

Bialetti Brikka na 4 šálky

49,17 €
40,98 € bez DPH
Nie je v predaji
  • je nám ľúto, predaj bol ukončený

Ďalšie varianty tohto produktu

Zoznámte sa s kráľovnou moka kanvičiek – unikátnou kanvicou Bialetti Brikka s patentovanou technológiou pre tvorbu cremy. Táto moka kanvička je dôkazom, že talianska značka Bialetti jednoducho dokáže a vo svojom odbore nemá rovnocennú konkurenciu.

Oproti ostatným modelom je Bialetti Brikka vybavená špeciálnym ventilom, ktorý umožňuje extrahovať kávu až pod dvojnásobne vyšším tlakom a za polovičnú dobu. Voda pretečie kanvičkou len za 20 sekúnd. Káva teda nie je preextrahovaná a svojou chuťou je ešte o krok bližšie klasickému espressu, než na ostatných mokach kanvičkách. A je ozdobená, rovnako ako espresso, krásnou nadýchanou cremou. Kanvička má navyše z časti priehľadné veko, a tak môžete pozorovať, ako sa horná nádoba plní lahodnou kávou.

Kanvička je vyrobená z kvalitného potravinárskeho hliníka a hodí sa pre všetky druhy ohrievačov okrem indukcie. Táto veľkosť je určená na prípravu 4 šálok, celkový objem 170 ml kávy.

Moka kanvička je jednoduchou, a pritom lacnou cestou, ako si doma pripraviť skvelú kávu aj bez veľkého pákového kávovaru. Celý proces vám navyše zaberie iba pár minút. Spodnú nádobu najprv naplňte stanoveným množstvom vody. Potom vložte lievik s čerstvo pomletou kávou a kanvičku zoskrutkujte. Presuňte na varič a počkajte, až kanvička začne vydávať typický prskavý zvuk. Varič vypnite a kávu ihneď servírujte.

Značka
Bialetti
Objem
170 ml
Výška
200 mm
Šírka
195 mm - vrátane rukoväte
Spodný priemer
100 mm
Hmotnosť
738 g
EAN
8006363030045

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Mohlo by sa vám hodiť

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.