Bialetti

Bialetti Rainbow na 3 šálky, žltá

24,29 €
20,24 € bez DPH
  • skladom (2 ks), ihneď k odberu / expedícii

Silne aromatická vôňa a plná chuť pripomínajúca espresso – taká je káva z moka kanvičky. Nie je sa preto čomu diviť, že sa tento malý moka kávovar teší veľkej obľube predovšetkým v Taliansku, kde nechýba skoro v žiadnej domácnosti. Svojich priaznivcov si však dokázal získať po celom svete.

Táto moka kanvička je určená na prípravu 3 šálok, celkový objem 130 ml kávy. Je vyrobená z kvalitného potravinárskeho hliníka, ktorý sa na výrobu moka kanvičiek skvele hodí - je ľahký a rýchlo sa ohrieva. Kanvica sa skladá z nádoby na vodu, lievika na pomletú kávu a vrchné nádoby na hotovú kávu.

Moka kanvičku Bialetti Rainbow je možné použiť v kombinácii so všetkými druhmi ohrevu okrem indukcie. Kanvička nie je vhodná na umývanie v umývačke riadu.

Príprava moka kávy je veľmi jednoduchá a rýchla. Spodnú nádobu naplňte požadovaným množstvom vody. Čerstvo upraženú kávu nameľte o niečo hrubšie ako pre espresso, presypte do lievika a zarovnajte. Kávu nikdy neutláčajte. Kanvičku zoskrutkujte a presuňte na zdroj tepla. Za chvíľu sa horná nádoba naplní hotovou kávou. Akonáhle začne kanvička vydávať typický prskavý zvuk, presuňte ju mimo varič.

Značka
Bialetti
Objem
130 ml
Výška
180 mm
Šírka
130 mm
Hĺbka
100 mm
Hmotnosť
400 g
EAN
8006363018548

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Mohlo by sa vám hodiť

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.