Bialetti

Bialetti Rainbow na 3 šálky, zelená

25,32 €
21,10 € bez DPH
  • skladom (2 ks), ihneď k odberu / expedícii

Pripravte si lahodnú kávu s plnou chuťou, ktorá má veľmi blízko espressu. S moka kanvičkou od Bialetti to zvládnete aj bez veľkého domáceho kávovaru. Prvá moka kanvička uzrela svetlo sveta už v roku 1933. Odvtedy si získala mnoho priaznivcov, a to nielen vo svojom rodnom Taliansku.

Moka kanvička Bialetti Rainbow je vyrobená z odolného potravinárskeho hliníka. Vďaka tomu je ľahká a rýchlo sa ohrieva. Skladá sa z nádoby na vodu, lievika na kávu a vrchnej nádoby na hotový nápoj. Táto veľkosť je určená na prípravu 3 porcií, celkový objem 130 ml kávy.

Moka kanvičky Bialetti Rainbow sú navrhnuté pre všetky typy ohrievačov okrem indukcie. Nie sú vhodné na umývanie v umývačke riadu.

Na prípravu moka kávy budete potrebovať iba pár minút. Spodnú nádobu moka kanvičky najprv naplňte stanoveným množstvom vody. Potom do nej vložte lievik s čerstvo pomletou kávou. Moka kanvičku je vždy nutné naplniť kávou aj vodou až do plna, nápoj nie je možné pripravovať napríklad len z polovičnej dávky. Kanvičku zoskrutkujte a preložte na varič. Akonáhle sa ozve charakteristický prskavý zvuk, varič vypnite. Vaša káva je hotová.

Značka
Bialetti
Objem
130 ml
Výška
180 mm
Šírka
130 mm
Hĺbka
100 mm
Hmotnosť
400 g
EAN
8006363018500

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Mohlo by sa vám hodiť

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.