Bialetti

Bialetti Rainbow na 6 šálok, zelená

38,46 €
32,05 € bez DPH

Lahodná káva s chuťou podobnou espressu, ale bez pákového kávovaru? S moka kanvičkou od legendárnej značky Bialetti žiadny problém! Moka kanvičku vymyslel Alfonso Bialetti už v roku 1933 a odvtedy na ňu Taliani nedajú dopustiť. A nielen oni. Vďaka skvelému pomeru cena/výkon má tento malý domáci moka kávovar mnoho priaznivcov po celom svete.

Moka kanvičky Bialetti Rainbow sú vyrobené z kvalitného potravinárskeho hliníka. Ide o tradičný materiál, ktorý je ľahký a rýchlo sa ohrieva – na výrobu moka kanvičiek jednoducho ideálny. Kanvička sa skladá z nádoby na vodu, lievika na pomletú kávu a nádoby na hotový nápoj.

Kanvička je vhodná pre všetky typy ohrievačov okrem indukcie. Nie je navrhnutá na umývanie v umývačke riadu.

Tento model je určený na prípravu 6 porcií, celkový objem 270 ml kávy. Odporúčame pri nákupe venovať zvýšenú pozornosť veľkosti moka kanvičky. Kanvičku je vždy nutné naplniť kávou aj vodou do plna, nápoj sa nedá pripravovať napríklad len z polovičnej dávky.

Príprava moka kávy je rýchla a veľmi jednoduchá, takže ju zvládne naozaj každý. Najskôr naplňte spodnú časť kanvičky požadovaným množstvom vody. Vložte lievik, do ktorého presypte čerstvo namletú kávu. Kávu zarovnajte, ale neutláčajte. Kanvičku zoskrutkujte a presuňte na varič. Vo chvíli, keď moka kanvička začne vydávať typický chrčivý zvuk, varič vypnite. Káva je hotová.

Značka
Bialetti
Objem
270 ml
Výška
220 mm
Šírka
160 mm
Hĺbka
120 mm
Hmotnosť
550 g
EAN
8006363018517

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Mohlo by sa vám hodiť

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.