Bialetti

Bialetti Rainbow na 6 šálok, žltá

38,46 €
32,05 € bez DPH

Moka kanvička je jednoduché a lacné riešenie, ako si rýchlo pripraviť kávu podobnú espressu aj bez veľkého pákového kávovaru. Prvý model vznikol roku 1933 v Taliansku a odvtedy Taliani nedajú na moka kanvičky dopustiť. Vďaka skvelému pomeru cena/výkon sú však obľúbené po celom svete.

Tento malý domáci moka kávovar Bialetti Rainbow je určený na prípravu 6 šálok, celkový objem 270 ml kávy. Pred nákupom odporúčame počet porcií starostlivo zvážiť, pretože kávu v moka kanvičke nie je možné pripravovať napríklad len z polovičnej dávky. Kanvičku je vždy nutné naplniť vodou aj kávou až do plna.

Kanvička je z odolného potravinárskeho hliníka. Vo svete moka kanvičiek ide o tradičný, najčastejšie používaný materiál. Je totiž ľahký a rýchlo sa ohrieva. Kanvička sa skladá z 3 častí – nádoby na vodu, lievika na pomletú kávu a zbernej nádoby na hotovú kávu.

Kávu v tejto moka kanvičke je možné pripravovať na všetkých typoch ohrievačov okrem indukcie. Kanvička nie je určená na umývanie v umývačke riadu.

Lahodnú moka kávu doma zvládne pripraviť naozaj každý. Do spodnej nádoby nalejte potrebné množstvo vody. Lievik naplňte čerstvo namletou kávou – stupeň hrubosti mletia zvoľte o niečo hrubší ako u klasického espressa. Kávu rovnomerne rozprestrite, ale neutláčajte. Potom už stačí kanvičku len zoskrutkovať a presunúť na varič. Akonáhle sa horná nádoba naplní kávou a kanvička začne typicky chrčať, máte hotovo.

Značka
Bialetti
Objem
270 ml
Výška
220 mm
Šírka
160 mm
Hĺbka
120 mm
Hmotnosť
550 g
EAN
8006363018555

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Mohlo by sa vám hodiť

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.