Bialetti

Bialetti Rainbow na 6 šálok, modrá

38,46 €
32,05 € bez DPH
  • skladom (2 ks), ihneď k odberu / expedícii

Jednoduchá a lacná cesta ku skvelej káve – to je moka kanvička. Moka káva sa svojou silnou chuťou veľmi blíži espressu. Jej príprava je navyše jednoduchá a zaberie iba niekoľko minút. Niet sa preto čomu diviť, že si moka kanvičky získali mnoho fanúšikov po celom svete.

Moka kanvička Bialetti Rainbow je vyrobená z kvalitného potravinárskeho hliníka. Vďaka tomu je odolná, ľahká a rýchlo sa nahrieva. Skladá sa z 3 dielov: spodnej nádoby na vodu, lievika na kávu a hornej nádoby na hotový nápoj. Tento model je určený na prípravu 6 porcií, celkový objem 270 ml kávy. Odporúčame pri nákupe venovať zvýšenú pozornosť veľkosti moka kanvičky. Kávu v moka kanvičke je totiž nevyhnutné vždy pripravovať z plnej dávky kávy aj vody.

Domáca moka kávovar Bialetti Rainbow je určený pre všetky typy ohrievačov okrem indukcie. Nie je vhodný na umývanie v umývačke riadu.

Ak chcete dosiahnuť maximálne výsledky, odporúčame na prípravu moka kávy používať iba čerstvo upraženú kávu a kvalitnú vodu. Samotná príprava je naozaj jednoduchá. Spodnú časť kanvičky naplňte vodou. Namletú kávu presypte do lievika, uhlaďte, ale neutláčajte. Kanvičku zoskrutkujte a preložte na varič. Akonáhle sa vrchný diel naplní kávou a kanvička začne vydávať typický prskavý zvuk, vaša káva je hotová. Varič vypnite a môžete servírovať.

Značka
Bialetti
Objem
270 ml
Výška
220 mm
Šírka
160 mm
Hĺbka
120 mm
Hmotnosť
550 g
EAN
8006363018678

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Mohlo by sa vám hodiť

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.