Bialetti

Bialetti Rainbow na 3 šálky, modrá

24,29 €
20,24 € bez DPH

Nechajte sa rozmaznať lahodnou kávou z moka kanvičky Bialetti Rainbow. Ide o cenovo dostupné riešenie, ako si doma pripraviť kávu s chuťou pripomínajúcou espresso, a to aj bez pákového kávovaru. Niet divu, že moka kanvičky sú tak obľúbené nielen v Taliansku, ale aj po celom svete.

Moka kanvička Bialetti Rainbow niečo vydrží. Je vyrobená z potravinárskeho hliníka, ktorý jej dáva tie najlepšie vlastnosti. Kanvička je ľahká, odolná a rýchlo sa nahrieva. Kanvičku tvoria 3 časti – spodná nádoba na vodu, stredové sitko na kávu a horná nádoba na hotovú kávu. Tento model je určený na prípravu 3 porcií, celkový objem 130ml kávy.

Bialetti Rainbow je vhodná pre všetky typy ohrievačov okrem indukcie. Kanvička nie je určená na umývanie v umývačke riadu.

Príprava moka kávy vám zaberie iba niekoľko minút. Aby bol výsledok vždy dokonalý, odporúčame používať čerstvo upraženú kávu a chutnú vodu. Spodnú časť moka kanvičky najprv naplňte požadovaným množstvom vody. Pomletú kávu presypte do sitka a uhlaďte. Kávu v moka kanvičke nikdy neutláčajte. Diely zoskrutkujte a kanvičku presuňte na varič. Vo chvíli, keď sa horná nádoba naplní voňavou kávou a kanvička začne charakteristicky chrčať, varič vypnite. Môžete servírovať.

Značka
Bialetti
Objem
130 ml
Výška
180 mm
Šírka
130 mm
Hĺbka
100 mm
Hmotnosť
400 g
EAN
8006363018661

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Mohlo by sa vám hodiť

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.