Bialetti

Bialetti Rainbow na 3 šálky, červená

24,29 €
20,24 € bez DPH
  • posledný kus skladom, ihneď k odberu / expedícii

Moka kanvičku vymyslel taliansky inžinier Alfonso Bialetti už v roku 1933. Vďaka skvelému pomeru cena/výkon si tento malý domáci moka kávovar rýchlo získal mnoho priaznivcov po celom svete. Behom pár minút s ním pripravíte lahodnú kávu s chuťou podobnou espressu, a to aj bez veľkého pákového kávovaru.

Táto kanvička je určená na prípravu 3 porcií, celkový objem 130ml kávy. Jej telo je vyrobené z odolného potravinárskeho hliníka. Je preto veľmi ľahká a rýchlo sa ohrieva. Moka kanvička sa skladá z 3 dielov – nádoby na vodu, sitka na pomletú kávu a vrchnej nádoby na hotový nápoj.

Bialetti Rainbow môžete používať spolu so všetkými typmi ohrievačov okrem indukcie. Kanvičky nie sú vhodné na umývanie v umývačke riadu.

Príprava moka kávy je veľmi jednoduchá. Okrem moka kanvičky budete potrebovať už len čerstvo upraženú kávu a vodu, a to najlepšie prefiltrovanú. Spodnú nádobu kanvice naplňte vodou až do požadovanej výšky - kávu v moka kanvičke nie je možné pripravovať z menšieho množstva vody ani kávy, než pre ktoré je určená. Čerstvo mletú kávu presypte do sitka, zarovnajte, ale neutláčajte. Potom už len stačí kanvičku zoskrutkovať a presunúť na varič. Akonáhle sa horná nádoba naplní kávou a kanvička začne vydávať charakteristický prskavý zvuk, varič vypnite.

Značka
Bialetti
Objem
130 ml
Výška
180 mm
Šírka
130 mm
Hĺbka
100 mm
Hmotnosť
400 g
EAN
8006363018470

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Mohlo by sa vám hodiť

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.