Bialetti

Bialetti Rainbow na 6 šálok, červená

40,07 €
33,39 € bez DPH

V tejto moka kanvičke Bialetti Rainbow si doma rýchlo pripravíte väčšie množstvo lahodnej kávy. Kanvička je určená na prípravu 6 porcií, celkový objem 270 ml kávy, skvele sa preto hodí do väčších rodín a všade tam, kde dobrej kávy nie je nikdy dosť.

Moka káva svojou chuťou pripomína espresso, a preto je veľmi obľúbená napríklad v Taliansku. Ak túžite po výbornej káve s plnou chuťou, ale nechcete si kupovať veľký pákový kávovar, bude pre vás moka kanvička tou správnou voľbou.

Moka kanvička Bialetti Rainbow je z kvalitného potravinárskeho hliníka. Ide o tradičný, najčastejšie používaný materiál na výrobu moka kanvičiek - je ľahký, odolný a rýchlo sa ohrieva. Kanvička má 3 časti – spodnú nádobu na vodu, lievik na kávu a hornú nádobu na hotový nápoj.

Tento model je vhodný pre všetky typy ohrievačov okrem indukcie. Kanvička nie je určená na umývanie v umývačke riadu.

Príprava moka kávy je naozaj jednoduchá. Spodnú časť moka kanvičky naplňte potrebným množstvom vody. Do lievika presypte čerstvo namletú kávu, zarovnajte, ale neutláčajte. Pamätajte, že moka kanvičku je vždy nutné naplniť kávou aj vodou až do plna. Pokiaľ často pripravujete menšie množstvo kávy, zvoľte kanvičku s inou, zodpovedajúcou veľkosťou. Naplnenú kanvičku zoskrutkujte a dajte ohrievať. Keď sa vrchná nádoba naplní hotovou kávou a kanvička začne vydávať charakteristický prskavý zvuk, máte hotovo.

Značka
Bialetti
Objem
270 ml
Výška
220 mm
Šírka
160 mm
Hĺbka
120 mm
Hmotnosť
550 g
EAN
8006363018487

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Mohlo by sa vám hodiť

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.