Stone Espresso

Stone Espresso Pure

  • rozbalené
1 015,20 €
1 021,38 €
-13 %
851,15 € bez DPH

Iba rozbalený, vrátený v zákonnej lehote. Skontrolovaný v servise BUNA CAFÉ.

Stav tovaru: rozbalené

Záruka: 24 mesiacov


Na základný kameň prípravy dokonalého espressa – domáci pákový kávovar Stone Espresso Pure – sa môžete bez obáv spoľahnúť. Je vybavený špičkovou technológiou, ktorá nadväzuje na taliansku tradíciu výroby profesionálnych kávovarov.

Kávovar neobsahuje žiadne plastové súčiastky. Spracovanie z výhradne vysoko kvalitných materiálov zaisťuje jeho dlhú životnosť.

Po spustení je veľmi rýchlo nahriaty, a to približne do desiatich minút. Môžete ho tiež prepnúť do pohotovostného/úsporného režimu (ECO mód). Aktuálny prevádzkový stav kávovaru (či prípadné varovania) indikuje RGB LED svetelná signalizácia pomocou rôznych farieb. Jeho ovládanie je jednoduché a intuitívne.

Vďaka vysokej tepelnej stabilite vody v priebehu extrakcie dosiahnete vždy precízne a konzistentné výsledky pri príprave svojej obľúbenej kávy. Túto stabilitu zaisťuje systém HX (výmenník) s presostatom doplnený o inovatívnu, samostatne vyhrievanú hlavu s vykurovacím telesom s prikonom 200 W. Pracovný bojler má kapacitu 1,7 litra .

Kávovar je ďalej vybavený vibračným čerpadlom, tlakomerom ukazujúcim tlak v bojleri, zásobníkom na vodu s objemom 1,2 litra a sondou kontrolujúcou stav vody v zásobníku. Samozrejmosťou je aj výkonná tryska na paru. Systém HX umožňuje baristom šľahať mlieko na mliečne špeciality aj počas prípravy espressa. Tryska na horúcu vodu nie je k dispozícii.

Kávovar Stone Espresso Mine Pure pripraví nielen dokonalú kávu, ale navyše sa nikdy neopozerá. Bočné panely môžete jednoducho vymeniť zakaždým, keď zmeníte vzhľad interiéru. Vďaka menším rozmerom sa skvele hodí aj do kuchýň, v ktorých nie je miesta nazvyš. Neprispôsobujte sa – tento kávovar sa prispôsobí vám!

SN: D2204STN00616


Příslušenství

  • páka s jednovýpustí (+ filtr 1-šálkový)
  • páka s dvouvýpustí (+ filtr 2-šálkový)
  • slepá miska / filtr (k údržbě)
  • plastový tamper / pěchovadlo
  • kartáček na čištění hlavy
Značka
Stone Espresso
Bojler
výmenník (HX)
Čerpadlo
vibračné
Zdroj vody
zásobník

Jak na údržbu pákového kávovaru Stone Espresso Pure? Správná údržba pákového kávovaru vám zajistí ty nejlepší výsledky a zároveň přispěje k dlouhé životnosti kávovaru.

Rádi vám poradíme, jak se o svůj kávovar Stone Espresso Pure správně starat a jaké údržbě věnovat pozornost.

Jak na údržbu pákového kávovaru?
Jak na zpětný oplach pákového kávovaru?
Jak na odvápnění pákového kávovaru?

Individuální postupy vzhledem k technickému vybavení kávovaru a další informace najdete v našem článku Jak na odvápnění pákového kávovaru?

Odporúčané príslušenstvo

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.