Comandante

Comandante C40 MK4 Nitro Blade Black

  • odporúčame
292 €
262,80 €
-10 %
219 € bez DPH
  • skladom (4 ks), ihneď k odberu / expedícii
  • doprava zadarmo

Objavte absolútnu špičku medzi ručnými mlynčekmi! Elegantný mlynček Comandante C40 MK4 Nitro Blade svojim výkonom stúpa na päty aj veľkým elektrickým mlynčekom a niektoré z nich necháva dokonca až ďaleko za sebou. Ide o vysoko kvalitný produkt určený všetkým milovníkom kávy, ktorí sa neuspokoja s ničím iným ako s úplnou dokonalosťou.

To, čo robí mlynčeky nemeckého výrobcu Comandante neprekonateľnými, je predovšetkým unikátne navrhnuté mlecie ústrojenstvo. Kónické mlecie kamene sú vyrobené zo špeciálne kalenej nerezovej ocele, ktorá prešla tzv. nitridovaním. Povrch ocele je vytvrdený dusíkom, čo zvyšuje jeho odolnosť pri otere a významne predlžuje životnosť mlecích kameňov.

Veľmi ostré hrany mlecích kameňov zaisťujú efektívne a rovnomerné mletie. Mletie je plynulé a kávové zrná sa nikde nezasekávajú. Mlynček je navyše zostavený tak, aby v mlecích cestách nezostávala žiadna zvyšková káva. Svoju kávu si preto vždy vychutnáte maximálne čerstvú a bez pachutí po zvyškoch starého kávového prachu.

Hrubosť mletia je možné nastaviť od extra jemnej až po hrubú – mlynček bez problémov pomelie kávu na espresso, ale aj pre filter či french press. Matica na nastavenie hrubosti je umiestnená v priestore pod mlecími kameňmi. Ak chcete hrubosť zmeniť, stačí maticou otáčať, kým nebudete počuť cvaknutie. Každé cvaknutie predstavuje zmenu hrubosti o jeden stupeň.

Mlynček na prvý pohľad zaujme aj elegantným dizajnom. Telo tvorí nerezová oceľ pokrytá tenkou vrstvou farby a laku. Rukoväť kľučky je vyrobená z dubového dreva. Všetky použité materiály vynikajú vysokou kvalitou a sú vhodné na styk s potravinami. Mlynček je veľmi príjemný na dotyk a do ruky vám padne ako uliaty.

Balenie obsahuje aj dve nádobky na pomletú kávu: jednu z tmavého hrubostenného skla a jednu z číreho polymérového skla. Nádobky sú ľahké a pritom odolné. Môžete ich napríklad využiť aj namiesto šálky. Kapacita jednej nádobky je približne 40 g kávy.

Mlynček Comandante C40 MK4 Nitro Blade je výsledkom dlhoročných skúseností a odhodlania postaviť sa aj náročným konštrukčným výzvam tak, aby dokázal naplniť aj tie najvyššie očakávania spotrebiteľov. Za úspechom Comandante stojí neustály vývoj nových technológií a vylepšovanie doterajších produktov. Preto niet divu, že po ručných mlynčekoch Comandante často siahnu aj tí najlepší baristi na svete.

Značka
Comandante
Výška
185 mm - vrátane rukoväte
Šírka
170 mm - vrátane rukoväte
Hmotnosť
630 g
Farba
čierna
Materiál
drevo - rukoväť
nerezová oceľ
sklo
Kapacita násypky
40 g
EAN
4260113435663

Príprava espressa s použitím Comandante C40

Comandante Red Clix RX35

Hlavné parametre produktu

Ručný mlynček

Ručný mlynček odporúčame používať pri príprave kávy alternatívnou metódou – filtrovaná káva, moka, french press, aeropress, chemex. Ručný mlynček nie je ideálny na prípravu espressa. Mletá káva musí byť natoľko jemná, že ručný mlynček bude veľmi…

Viac
Kónické mlecie kamene

Kónické kamene majú kónický tvar a vnútorný kameň je vložený do vonkajšieho. Mletie prebieha vertikálne. Vonkajší kameň je kruhovitého tvaru a jeho vnútorná časť je pokrytá ozubením. Vnútorný kameň má vonkajšie ozubenie a kónický tvar, tento…

Viac
Kovové mlecie kameny

Najrozšírenejšie mlecie kamene sú kovové (oceľové). Kovové mlecie kamene nájdete takmer na všetkých mlynčekoch na trhu. Nové kovové kamene sú v porovnaní s keramickými výrazne lacnejšie a do náročnejších prevádzok je možné voliť ich varianty s…

Viac

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Mohlo by sa vám hodiť

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.