Comandante

Comandante C40 MK4 Nitro Blade American Cherry

  • odporúčame
327 €
288,07 €
-11,9 %
240,06 € bez DPH
  • skladom (4 ks), ihneď k odberu / expedícii
  • doprava zadarmo

Objavte perfektný ručný mlynček Comandante C40 MK4 Nitro Blade určený všetkým milovníkom kávy, ktorí sa nehodlajú uspokojiť s ničím iným ako s úplnou dokonalosťou! Svojim špičkovým výkonom a vysoko kvalitným spracovaním konkurujú mlynčeky od nemeckého výrobcu Comandante aj oveľa väčším elektrickým mlynčekom, pričom niektoré z nich nechávajú dokonca až ďaleko za sebou.

Jedinečnosť tohto mlynčeka spočíva predovšetkým v unikátne navrhnutom mlecom ústrojenstve. Kónické mlecie kamene sú vyrobené z nitridovanej ocele. Pri nitridácii dochádza k vytvrdnutiu povrchu ušľachtilej ocele pomocou dusíka, čím sa výrazne zvyšuje jej odolnosť proti poškodeniu mechanickým trením. Oproti konkurenčným mlynčekom vyniká mlecie ústrojenstvo tohto modelu skutočne dlhou životnosťou.

Hrany mlecích kameňov sú veľmi precízne naostrené, preto je mletie maximálne efektívne a rovnomerné. Proces mletia je plynulý a kávové zrná sa v mlecích cestách nezasekávajú. Mlynček je navyše zostavený tak, aby v mlecom ústrojenstve nezostávala žiadna zvyšková káva – pripravený nápoj bude vždy chutiť čerstvo, bez pachutí po zvyškoch starého kávového prachu.

S mlynčekom Comandante jednoducho pomeliete kávu na espresso, ale aj pre filter či french press. Pomocou otočnej matice umiestnej v priestore pod mlecími kameňmi je možné hrubosť mletia nastaviť od veľmi jemnej až po hrubú. Pri pootočení matice budete počuť ľahké cvaknutie, ktoré signalizuje zmenu hrubosti o jeden stupeň.

Ďalej je potrebné vyzdvihnúť elegantný minimalistický dizajn mlynčeka a najmä vysokú kvalitu použitých materiálov. Telo mlynčeka tvorí nerezová oceľ pokrytá tenkou vrstvou drevenej dyhy a laku. Rukoväť kľučky je z čerešňového dreva. Všetky komponenty sú príjemné na dotyk a vhodné na styk s potravinami.

Súčasťou balenia sú aj dve nádoby na mletú kávu s kapacitou 40 g (jedna z tmavého hrubostenného skla a jedna z číreho polymérového skla). Nádoby sú ľahké, ale zároveň veľmi odolné. V prípade, že nemáte po ruke svoju obľúbenú šálku, môžete ich použiť aj na servírovanie pripravenej kávy.

Mlynček Comandante C40 MK4 Nitro Blade je výsledkom dlhoročných skúseností a odhodlania postaviť sa aj náročným konštrukčným výzvam tak, aby dokázal naplniť aj tie najvyššie očakávania spotrebiteľov. Za úspechom Comandante stojí neustály vývoj nových technológií a vylepšovanie doterajších produktov. Preto niet divu, že si ručné mlynčeky Comandante často vezmú na pomoc aj tí najlepší svetoví baristi.

Značka
Comandante
Výška
185 mm - vrátane rukoväte
Šírka
170 mm - vrátane rukoväte
Hmotnosť
630 g
Farba
třešeň americká
Materiál
nerezová oceľ
drevo - čerešňa americká
sklo
Kapacita násypky
40 g
EAN
4260113431658

Príprava espressa s použitím Comandante C40

Comandante Red Clix RX35

Hlavné parametre produktu

Ručný mlynček

Ručný mlynček odporúčame používať pri príprave kávy alternatívnou metódou – filtrovaná káva, moka, french press, aeropress, chemex. Ručný mlynček nie je ideálny na prípravu espressa. Mletá káva musí byť natoľko jemná, že ručný mlynček bude veľmi…

Viac
Kónické mlecie kamene

Kónické kamene majú kónický tvar a vnútorný kameň je vložený do vonkajšieho. Mletie prebieha vertikálne. Vonkajší kameň je kruhovitého tvaru a jeho vnútorná časť je pokrytá ozubením. Vnútorný kameň má vonkajšie ozubenie a kónický tvar, tento…

Viac
Kovové mlecie kameny

Najrozšírenejšie mlecie kamene sú kovové (oceľové). Kovové mlecie kamene nájdete takmer na všetkých mlynčekoch na trhu. Nové kovové kamene sú v porovnaní s keramickými výrazne lacnejšie a do náročnejších prevádzok je možné voliť ich varianty s…

Viac

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Mohlo by sa vám hodiť

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.