- stojíme za Ukrajinou!

Degustačný balíček

Vlastná pražiareň

Vždy čerstvo upražená

Najbližšie praženie: 06. 02. 2023 o 18:00

Predpokladaná expedícia: 07. 02. 2023

Kávu pre vás štandardne pražíme každý pondelok a expedujeme nasledujúci utorok.

Degustačný balíček

Cena od 14,69 €
12,24 € bez DPH
  • nasledujúce praženie 06. 02. 2023 o 18:00

Degustačný balíček zložený z vybraných druhov našich káv.

Buna Espresso

Perfektne zladená zmes výberových Arabík Vám poskytne nezabudnuteľné pohladenie Vašich zmyslov. Jemná čokoládová chuť harmonicky dopĺňajúca ľahké ovocné tóny. Káva, v ktorej sa snúbi vyvážená chuť s dokonalou arómou, to je Buna Espresso.

Brazil

Aróma kávy Brazil snúbi vôňu kvetín a pečeného chleba. Jedinečná chuť horkej čokolády s príchuťou pomaranča a veľmi príjemnou dochuťou, to je Brazil.

Colombia

Kolumbijská káva má silnú korenenú arómu a veľmi bohatú a smotanovú chuť. Táto chuť je veľmi jedinečná, pretože tamojší farmári pestujú kávovníky na úpätí juhoamerických Kordillerov na vulkanickej pôde. Ovocná vôňa, smotanová chuť a veľmi príjemný a harmonický aftertaste, to je Colombia. Káva Colombia patrí k najkvalitnejším sólo druhom na našom trhu. Svojou akosťou uspokojí veľmi náročného milovníka kávy.

Honduras

Honduraská káva má dobrú povesť pre svoju harmonickú chuť a vôňu. Káva Honduras je vysoko kvalitná káva, ktorá sa vyznačuje pikantnou kyslosťou a zaujímavou ušľachtilou arómou. Vyvážená chuť s pikantnou kyslosťou, ušľachtilou arómou s nádychom horkej čokolády a s výnimočným aftertastom, to je Honduras.

Nicaragua

Najlepšie nikaragujské kávy sú jemné, chuťovo vyvážené a veľmi aromatické. Káva Nicaragua pochádza z hornatých oblastí Nikaraguy, kde ju pestujú drobní roľníci. Má vyváženú chuť a vyznačuje sa príjemnou kyslosťou a ušľachtilou arómou. Nižšia acidita, čokoládová a korenistá chuť s ovocnou dochuťou, to je Nicaragua.

Guatemala

Vyskúšajte našu kávu Guatemala, ktorú v oblasti Huehuetenango pestujú drobní poľnohospodári. Ich kávovníky (coffea arabica) vďaka vysokej nadmorskej výške až 2000 metrov, produkujú tie najkvalitnejšie kávové zrná. Kvalitné kávové zrná tejto odrody pražíme talianskym spôsobom, teda skôr tmavšie - acidita je mierne potlačená a vystupujú príjemné tóny horkej čokolády a sušeného ovocia. Príjemná perníková vôňa, v chuti horká čokoláda, mandle a sušené broskyne, to je Guatemala.

India

Káva India s jemnou korenitosťou a bohatou chuťou je typickým predstaviteľom tejto oblasti. V aróme prevládajú oriešky kešu, chuť je zemitá s tónmi mliečnej čokolády, čaju a kôry stromu. Bohatá v chuti s minimálnou kyslosťou, to je India.

Stupnica praženia Buna café

Brazil, Santos, RL40, 125g
1 ks
5,07 €
Buna Espresso martino 100%, 125g
1 ks
5,20 €
Colombia, Medellin, RL40, 125g
1 ks
5,69 €
Honduras, Palito Verde, RL40, 125g
1 ks
5,44 €
India, Cherry AA, RL40, 125g
1 ks
4,42 €
Nicaragua, Matagalpa Jinotega, RL40, 125g
1 ks
6,59 €
Guatemala, Huehuetenango, RL40, 125g
1 ks
5,69 €

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi
+421 277 270 700

Alebo mu napíšte

Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.