Degustačný kávový balíček

Vlastná pražiareň

Vždy čerstvo upražená

Najbližšie praženie: 04. 03. 2024 o 14:00

Predpokladaná expedícia: 05. 03. 2024

Kávu pre vás štandardne pražíme každý pondelok a expedujeme nasledujúci utorok.

BUNA CAFÉ

Degustačný kávový balíček

Cena od 14,73 €
12,28 € bez DPH
  • nasledujúce praženie dnes o 14:00

Horkú alebo ovocnú? Arabiku, robustu alebo zmes? Váhate, ktorá chuť vám najviac sadne? Namiešajte si degustačné balenie káv podľa vlastného výberu, ochutnajte, porovnajte a nájdite tú pravú!

Hľadáte originálny darček pre maškrtného kávomilca? Prekvapte ho degustačným balíčkom plným našich voňavých káv!

Kávu vždy pražíme na objednávku. Či už si teda vyberiete svetlejšie alebo tmavšie zrná, kávu vám vždy dodáme maximálne čerstvú a v tej najvyššej kvalite.

Jednotlivé kávy môžete nakombinovať podľa chuti. Degustačný balíček sa však musí skladať aspoň z 3 káv. Nižšie prinášame stručný popis všetkého, čo pre vás máme v ponuke. Viac informácií o konkrétnych kávach nájdete v detaile každej kávy.

Tradičné praženie (tmavý a stredne tmavý stupeň)

Buna Espresso ulderico, 100% arabika, RL45

Zmes arabík. Vyvážená chuť s horko-sladkými tónmi. Plné telo bez acidity. Horkosť je príjemná, tak akurát na klasické, poctivé espresso.

Buna Espresso caterina, 70% arabika, RL45

Zmes arabiky s robustou. Plná horko-sladká čokoládová chuť s tónmi pražených orieškov. Ideálna pre milovníkov espressa s nulovou kyslosťou a bohatou, pevnou cremou.

Buna Espresso primavera, 80% arabika, RL45

Zmes arabík s robustou. Dokonale harmonická horko-sladká chuť po čokoláde, orieškoch, smotane a broskyniach. Výrazná a pevná crema. Káva ako stvorená na espresso, ktorého chuť si budete dlho pamätať.

Buna Espresso martino, 100% arabika, RL40

Zmes arabík. Skvele vybalansovaná chuť a dokonalá aróma. Na jazyku ucítite jemnú chuť čokolády, ktorá sa harmonicky mieša so sviežimi tónmi letného ovocia. Perfektná voľba na klasické espresso.

Brazil, Cerrado Dulce, RL45

Arabika. Káva s príjemne horkou chuťou a nádychom po chrumkavých orieškoch, mandliach a čokoláde. Táto káva bude chutiť všetkým, ktorí uprednostňujú tradičné tmavé praženie a minimum kyslosti.

Brazil, Cerrado Dulce, RL50

Arabika. Veľmi intenzívna kávová chuť s tónmi sladkého lekváru a čokolády. Chuť tejto kávy s ničím len tak nezameníte. Acidita je minimálna a horkosť príjemná. Chutiť bude všetkým, ktorí s kávou ešte len začínajú alebo sa vyhýbajú kyslým chutiam.

Kenya, Konyu, RL50

Arabika. Fantastická ovocná chuť po zelenom jablku, ktorú harmonicky dopĺňajú tóny sladkého karamelu a horkej čokolády. Horkosť a kyslosť sú v dokonalej rovnováhe. Úplne luxusná záležitosť.

Cuba, Turquino Lavado, RL45

Arabika. Príjemne horká chuť s nulovou aciditou. V hlavnej úlohe žiaria tóny horkej čokolády a kakaa. Káva má typickú dlhotrvajúcu dochuť so stopami orechov a obilnín. Ideálna na klasické espresso.

Indonesia, RL50

Robusta. Až prekvapivo veľké kávové zrná. Silné telo s príjemne zemitou chuťou čokolády a pražených obilnín. Viac kofeínu, nulová acidita.

India, washed, RL45

Robusta. Prvotriedna káva spracovaná mokrou metódou. Nasladlá chuť s tónmi čokolády a pražených mandlí. Horkosť aj acidita sú minimálne. Životabudič s poriadnou dávkou kofeínu.

Colombia, Medellin, RL40

Arabika. Veľmi kvalitná káva zo stromov pestovaných na vulkanickej pôde. Silne korenená aróma a bohatá smotanová chuť. Ideálna pre náročných milovníkov tradičného espressa, ktorým len tak niečo nevonia.

Nicaragua, Matagalpa Jinotega, RL40

Arabika. Vyvážená korenistá chuť s čokoládovými tónmi a ovocnou dochuťou. Naozajstný aromatický zážitok. Acidita je nízka. Ideálna na klasické espresso.

Brazil, Santos, RL40

Arabika. Káva s vôňou kvetín a pečeného chleba. Kombinácia ľahko horkej čokoládovej chuti a tónov po sviežich pomarančoch premení každé espresso na jedinečný zážitok.

Honduras, Palito Verde, RL40

Arabika. Kvalitná káva, ktorú predchádza skvelá povesť. Harmonická chuť s nádychom horkej čokolády, pikantnou kyslosťou a výnimočnou dochuťou. Výborná na klasické espresso.

Guatemala, Huehuetenango, RL40

Arabika. Veľmi kvalitné kávové zrná zo stromov pestovaných vo vysokej nadmorskej výške. Vôňa po perníkovom korení, chuť horkej čokolády, mandlí a sušeného ovocia – jednoducho dokonalosť sama.

India, Cherry AA, RL40

Robusta. Zrná s korenistou, zemitou chuťou s tónmi mliečnej čokolády, čajových lístkov a stromovej kôry, ktorá prešla zaujímavým spôsobom spracovania. Ideálna pre milovníkov silných káv v chuti aj čo do obsahu kofeínu. Acidita je minimálna.

Nové trendy praženia (stredný a svetlý stupeň)

Peru, Tres Mosqueteros, RL60

Arabika. Príjemná horko-sladká káva s plným telom a nízkou aciditou. Krásna medová vôňa, chuť kakaa, hrozienok a pražených orechov – jednoducho zaručený recept na úspech. Ideálna pre milovníkov espressa predchnutého ovocnými tónmi.

Brazil, Cerrado Dulce, RL60

Arabika. Príjemné plné telo s typickou kávovou chuťou. Na svoje si prídu hlavne milovníci espressa s ovocnými tónmi.

Etiopia, Djimmah Jasmine, RL60

Arabika. Výnimočná káva, ktorá ponúka netradičný chuťový zážitok. Najprv vás rozmazná sladkými ovocnými tónmi po kompótovaných jahodách a lesných čučoriedkach. Na záver potom príjemne prekvapí nezvyčajnou dochuťou po jarabinovom víne. Jasná voľba, ak hľadáte niečo naozaj špeciálne.

Etiopia, Sidamo, RL60

Arabika. Každý, kto sa vo svete kávy aspoň trochu vyzná, dobre vie, že etiópske kávy sú právom považované za kráľovné afrického kontinentu. Vynikajú ľahkým telom plným sladkých ovocných chutí a príjemnou aciditou. Zrná z oblasti Sidamo sú toho jasným dôkazom. Tešiť sa môžete na chuť po šťavnatých lesných čučoriedkach.

Kenya, Konyu, RL60

Arabika. Vynikajúca káva s perfektne vybalansovanou chuťou. Tešiť sa môžete na dokonalú harmóniu šťavnatého zeleného jablka, horkej čokolády a karamelu. Acidita ani horkosť nevyčnieva.

Costa Rica, Tarrazu, RL60

Arabika. Prémiová káva voňajúca po orieškoch. Fantastickú karamelovú chuť dopĺňa ľahká kyslosť po čerstvo natrhaných slivkách. Ideálna káva pre milovníkov espressa bohatého na ovocné tóny.

Bezkofeínové kávy (decaf)

Decaffeinated Colombia, RL50

Arabika. Vysoko kvalitná káva zbavená kofeínu prírodnou švajčiarskou metódou, ktorá je nezávadná pre ľudské zdravie. Vďaka vyváženej chuti s minimálnou aciditou, príjemnou horkosťou a lahodnými smotanovými tónmi sa skvele hodí na klasické espresso, cappuccino aj caffè latte.

Stupnica praženia Buna café

Značka
BUNA CAFÉ
Buna Espresso ulderico 100%, 125g
1 ks
6,05 €
Buna Espresso primavera 80%, 125g
1 ks
5,32 €
Buna Espresso caterina 70%, 125g
1 ks
5,32 €
Buna Espresso martino 100%, 125g
1 ks
5,64 €
Brazil, Cerrado Dulce, RL45, 125g
1 ks
5,32 €
Brazil, Cerrado Dulce, RL50, 125g
1 ks
5,32 €
Kenya, Konyu, RL50, 125g
1 ks
7,39 €
Indonesia, RL50, 125g
1 ks
4,86 €
Cuba, Turquino Lavado, RL45, 125g
1 ks
6,13 €
India, washed, RL45, 125g
1 ks
5,07 €
Colombia, Medellin, RL40, 125g
1 ks
6,17 €
Nicaragua, Matagalpa Jinotega, RL40, 125g
1 ks
7,15 €
Brazil, Santos, RL40, 125g
1 ks
5,51 €
Honduras, Palito Verde, RL40, 125g
1 ks
5,91 €
Guatemala, Huehuetenango, RL40, 125g
1 ks
6,17 €
India, Cherry AA, RL40, 125g
1 ks
4,80 €
Peru, Tres Mosqueteros, RL60, 125g
1 ks
5,32 €
Brazil, Cerrado Dulce, RL60, 125g
1 ks
5,32 €
Ethiopia, Djimmah Jasmine, RL60, 125g
1 ks
5,24 €
Ethiopia, Sidamo, RL60, 125g
1 ks
5,88 €
Kenya, Konyu, RL60, 125g
1 ks
7,39 €
Costa Rica, Tarrazu, RL60, 125g
1 ks
5,88 €
Decaffeinated Colombia, RL50, 125g
1 ks
6,43 €

Máte otázku ohľadom tohto produktu?

Oldřich Smítal

Zavolajte Oldřichovi Alebo zavolajte Oldřichovi +421 277 270 700

Alebo mu napíšte Napíšte

Čriepky zo života bunacafe
Vlastný showroom a pražiareň kávy.
Vyvíjame vlastnú elektroniku PID regulácie.
Ponúkame vlastný záručný a mimozáručný servis.
Máme bohaté know-how a radi sa podelíme.